מתנות לחגים

 

 

מתנות לחגים סטים מוצרי יין כמתנה לעובד מתנה לעובדים
מתנות לפי חגים

מארזי יין ומעמדים לחג

ספרים


מתנה קטנה לעובד מוצלח - שי לעובדים


כולנו נמצאים במעגל אינסופי של עשייה, עבודה, בית, מטרות בחיים ועוד. לעיתים, המרוץ האינסופי בחיים הקצרים שלנו משכיח דברים חשובים לא פחות, כולנו מבינים, שמילה טובה לילד שלנו, היא חיזוק חיובי וחשוב לכל דבר בחיים, בבית, בבית ספר ועוד. קל וחומר כמנהלים, כמנהלי רווחה ומשאבי אנוש, אנו מחויבים לזכור שגם בעבודה הדברים הקטנים מזיזים מהלכים גדולים, ממש כמו אפקט הפרפר.
 
עובדת שהגיעה אחרי לילה ללא שינה לעבודה, כי היא מחויבת לעבודה, אם נעניק לה חיוך קטן ושוקולד על השולחן, נעשה לה את היום, לקוח שנתקע בפקקים והגיע לדלפק הקבלה, מתקבל במים קרים וסוכריות בקערה, עובד שחוגג את יום הולדתו, נשקיע בבלון הליום של 5 ₪  בצמוד לכיסאו, בצירוף מתנה אישית, עובד שטס לחו"ל, נארגן לו מארז קטן של מתנה ומזכרת מהבית.
אנו בחברת מתנות פור אול, נשמח לסייע עבורכם במתנות אישיות, מתנות קטנות לעובדים, מוצרים משימים כמו
שוקולדים בתפזורת וסוכריות וכל מה שרק תחשבו...
מכאן אנו מגלים, שההתייחסות לפרט, לעובד, במינימום השקעה ובמקסימום חשיבה, יוצרת עבור העובד, נאמנות ללא עוררין למקום העבודה, מתנות קטנות עם מסר ברור, יקבלו חשיבות, שיש מי שחושב עליי כעובד.
ניהול נכון וחשיבה יצירתית של אגף משאבי אנוש ורווחה אל מול העובד, הינו כלי חשוב ויעיל עבור מי שמנהל את החברה, עובדים שמגיעים למקום עבודה נעים ואוהד, ייתנו תפוקות בעשרות מונים מאלה הנמצאים במקום אחר.
 
בהצלחה,
מיקי הראל
הכותב הינו מנהל מכירות בחברת מתנות פור אול

מאמרים נוספים:
מתנות לעובדים לראש השנה
תווי שי או מתנה לעובד?


 

 
טואול - אתרים באינטרנט